Numer katalogowy: 69

Jarosław Fliciński(ur. 1965)

Homemade Paintings, 2010

olej, płótno; 60 × 50 cm

sygnowany na odwrocie

  • Na wyciągnięcie ręki, ABC Gallery, Poznań 2016
  • Casa Cosmos, Homemade Paintings 2010–2015, BWA Tarnów 2015

  • Casa Cosmos, Homemade Paintings 2010–2015, BWA Tarnów 2015, str. 37

pochodzenie:

  • kolekcja prywatna, Polska
  • pracownia artysty

Cena wywoławcza: 12 000 zł

Estymacja: 14 000–18 000 zł