Janusz Orbitowski1940–2017

6/05, 2005

technika własna, relief, akryl, płótno; 70×50 cm; sygnowany na odwrocie: „Janusz ORBITOWSKI 2005 | 6/05 | 70×50 cm”

Estymacja: 12 000–14 000 zł ●

Cena wylicytowana: sprzedaż poaukcyjna