Janusz Maria Brzeski(1907-1957)

25 lat Cracovii, 1932

kolaż, akwarela, gwasz, fotografia, papier; 23 × 16 cm

sygnowany l.d.: „JMB. 32”

Cena wywoławcza: 32 000 zł ●

Estymacja: 40 000–60 000 zł

Paid Price: Dostępny w ofercie poaukcyjnej.

sygnowany l.d.: „JMB. 32”