Jan Wodyński1903–1988

Jesień w Kazimierzu, 1972

olej, płótno; 70 × 50 cm; sygnowany l.d. „WODYŃSKI”, na odwrocie autorski napis: „Jan Wodyński | Jesień w Kazimierzu d. [nieczytelne] | 1972 r. | wym. | 70 × 50 cm”

Estymacja: 8 500–11 000 zł ●