Jan Tarasin(1926–2009)

Zapisy, 1993

akwarela, tusz, papier; 29,5×39 cm

sygnowany l.d.: „Jan Tarasin 93”, na odwrocie: „Zapisy Jan Tarasin 93”

Cena wywoławcza: 5 000 zł ●

Estymacja: 8 000–12 000 zł

Cena wylicytowana: 10 000 zł