Jan Tarasin1926–2009

Uwięzione przedmioty I, 1991

olej, płótno; 60 × 90 cm
sygnowany l.d. „Jan Tarasin 91”, na odwrocie: „JAN TARASIN 91 | UWIĘZIONE | PRZEDMIOTY I”

Cena wywoławcza: 48 000 zł ●

Estymacja: 65 000–80 000 zł

Cena wylicytowana: 58 000 zł