Jan Tarasin(1926–2009)

Przedmioty, 1965

akwarela, gwasz, tusz, papier, 39,7 × 51,8 cm (w świetle oprawy); 62 × 73,5 cm (w oprawie)

Cena wywoławcza: 20 000 zł ◉

Estymacja: 30 000–45 000 zł

Cena wylicytowana: 26 000 zł

Sygnowany p. d.: „Jan Tarasin 65”

Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę świąteczną, w dniach

23.12.17–7.01.2018

Dom Aukcyjny Libra będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w nowym roku!