Jan Tarasin

Mały rocznik statystyczny III, 1967

olej, drewniana listwa, płótno; 69,5 × 100 cm

sygnowany na odwrociu p.g. „Jan Tarasin | Mały rocznik statystyczny 1967”

  • Analogiczna praca,  Mały rocznik statystyczny II, znajduje się w kolekcji warszawskiej Zachęty.

Cena wywoławcza: 120 000 zł ●

Estymacja: 170 000–220 000 zł