Jan Tarasin1926–2009

Kompozycja, 1976

akwarela, gwasz, papier; 48 × 36 cm; sygnowany p.d.: „J. Tarasin 76”

Cena wywoławcza: 5000 zł

Estymacja: 7000–9000 zł

Cena wylicytowana: 6000 zł