Jan TARASIN

Komplikacje, 1982

akwarela, gwasz
48,5 x 61,5 cm

Cena wywoławcza: 10 000 zł ◉

Estymacja: 15 000 – 20 000 zł

Cena wylicytowana: 22 000 zł

Sygnowany p.d.: Jan Tarasin 82

Proweniencja:
– kolekcja prywatna, Warszawa
– zakup od spadkobierców