Jan Tarasin1926-2009

bez tytułu, 2007

akwarela, papier

49×69 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany l.d.: „Jan Tarasin 07”

Cena wywoławcza: 10000 zł ●

Estymacja: 14000-16000 zł

Cena wylicytowana: 11000 zł (sprzedaż warunkowa)

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00