Numer katalogowy: 61

Jan Szczepkowskiur. 1975

z cyklu: "Vesper III”, 2018

olej, papier; 42 × 32 cm; na odwrocie opis: „JAN SZCZEPKOWSKI 2018, CYKL „VESPER III” | Szczepkowski, sygnowany p.d.: „Szczepkowski 18”

Cena wywoławcza: 1400 zł

Estymacja: 1700-1900 zł