Jan Szancenbach1928–1998

Cyklameny, samowar, kosz z tykwami, 1997

olej, płótno; 75 × 85,5 cm; sygnowany p.d. „Szancenbach”, na odwrocie autorski napis: „JAN SZANCENBACH | CYKLAMENY, SAMOWAR, KOSZ | Z TYKWAMI | 1997”

Estymacja: 18 000–25 000 zł ●

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej