Jan Sawka(1946-2012)

A Book of Fiction - projekt ilustracji, 1983

miedzioryt, akwarela, gwasz, papier; 49,5×35 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d. „JAN SAWKA”

Estymacja: 2 500–3 000 zł ●