Jan Pamuła(ur. 1944)

Wokół czerni, 1972

akryl, płótno, 90 × 113 cm

Cena wywoławcza: 14 000 zł ◉

Estymacja: 20 000 – 30 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej

sygnowany na odwrocie l. g.: „JAN PAMUŁA | WOKÓŁ CZARNI | 1972 | Jan Pamuła”; p. g.: „JAN PAMUŁA | / WOKÓŁ CZERNI / | AROUND THE BLACK”; stempel Muzeum Narodowego w Krakowie; pieczątka wywozowa

Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę świąteczną, w dniach

23.12.17–7.01.2018

Dom Aukcyjny Libra będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w nowym roku!