Jan Pamuła(ur. 1944)

Kompozycja 1978, układ A (II)

akryl, płótno; 164 × 125 cm (w oprawie)
opisany i sygnowany na odwrocie: „JAN PAMUŁA 1978 | UKŁAD A (II) | AKRYL”

Estymacja: 45 000–65 000 zł ●

Cena wylicytowana: 28 000 zł