Jan Młodożeniec1929-2000

Płótno?, nd.

gwasz, papier; 41,5×29,5 cm; sygnowany w obrębie kompozycji: „JAN MŁODOŻENIEC”

Cena wywoławcza: 2000 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena wylicytowana: obiekt niedostępny