Jan Młodożeniec1929-2000

5:30, lata 80./90. XX w.

gwasz, papier

38×27 cm w (świetle passe-partout)

sygnowany ś.g. „JAN MŁODOŻENIEC”

Cena wywoławcza: 2000 zł ●

Estymacja: 3400-4000 zł

Cena wylicytowana: 2000 zł (sprzedaż warunkowa)

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00