Jan Młodożeniec1929-2000

5:30, lata 80./90. XX w.

gwasz, papier

38×27 cm w (świetle passe-partout)

sygnowany ś.g. „JAN MŁODOŻENIEC”

Cena wywoławcza: 2000 zł ●

Estymacja: 3400-4000 zł

Cena wylicytowana: 2000 zł (sprzedaż warunkowa)