Jan Lebenstein 1930-1999

Minstrele, nd.

akwarela, tusz, atrament, papier

34,3 × 24 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany l. d. „Lebenstein”, p. d. „Ministrele”

Cena wywoławcza: 5000 zł ●

Estymacja: 6000-8000 zł

Cena wylicytowana: 5000 zł (sprzedaż warunkowa)