Jan Lebenstein (1930-1999)

Minstrele. Ilustracja poezji Eugenio Montale, 1972

litografia barwna, papier; ed. 80/100; 32×22 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.g.: „Lebenstein”

Estymacja: 1 200–2 000 zł ●