Jan Lebenstein (1930-1999)

Jeźdźcy apokalipsy, 1985

litografia sepiowa, papier kremowy; 30×50 cm
sygnowany l.d. „XXIII/L”, p.d. „Lebenstein 85”; papier oznaczony suchą pieczęcią

Estymacja: 2 500–4 000 zł ●