Numer katalogowy: 28

Jan Lebenstein (1930-1999)

Kobieta, sfinks i obelisk, 1985

litografia barwna, papier kremowy; ed. 62/75; 49,5×31,8 cm
sygnowany l.d. „62/75”, p.d. „Lebenstein 85”

Estymacja: 1 000–1 500 zł ●