Jan Lebenstein(1930 – 1999)

Minstrele

akwarela, tusz, atrament, papier, 34,3 × 24 cm

Cena wywoławcza: 7 000 zł ◉

Estymacja: 12 000 – 18 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej

sygnowany l. d. „Lebenstein”, p. d. „Ministrele” [sic!]
Proweniencja:
• Kolekcja prywatna, Polska