Jan Lebenstein1930-1999

Trzy figury. Ilustracja poezji Eugenio Montale, 1972

litografia barwna, edycja 81/100

32×22 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany: l.d: „81/100, Lebenstein”

Cena wywoławcza: 500 zł ●

Estymacja: 900-1200 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej