Jan Lebenstein1930-1999

Trzy figury. Ilustracja poezji Eugenio Montale, 1972

litografia barwna, edycja 81/100

32×22 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany: l.d: „81/100, Lebenstein”

Cena wywoławcza: 500 zł ●

Estymacja: 900-1200 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00