Jan LEBENSTEIN

Figura osiowa, 1959

akwarela, tusz, papier
43,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy)

Cena wywoławcza: 20 000 zł ◉

Estymacja: 25 000 – 35 000 zł

sygnowany p.ś. „Lebenstein”, l.d. „Lebensztejn”
nalepka wystawowa na odwrocie Gallery Moos Ltd., Toronto, Ontario