Jan Lebenstein(1930–1999)

bez tytułu (postać), 1956

akwarela, tusz, papier milimetrowy; 37 × 25 cm (w świetle oprawy)

sygnowany p.d.: „II/56”

Cena wywoławcza: 8 000 zł ●

Estymacja: 12 000–15 000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej.