Jan Lebenstein 1930-1999

bez tytułu, nd.

litografia, edycja 62/100

43×33 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany: l.d.: „62/100, Lebenstein”

Cena wywoławcza: 500 zł ●

Estymacja: 900-1200 zł

Cena wylicytowana: 500 zł (sprzedaż warunkowa)