Jan Lebenstein1930–1999

bez tytułu, 1985

litografia, papier, edycja: „III/L”; 75 × 55 cm (w świetle oprawy), l.d. opis: „III/L, sygnowany p.d.: „Lebenstein 85”

Cena wywoławcza: 1700 zł ●

Estymacja: 2000–2500 zł

Cena wylicytowana: 1900 zł