Jan Dobkowski

Pejzaż przestrzeni XI, 1983

olej, akryl, płótno, 120 × 160 cm

Cena wywoławcza: 15 000 zł

Estymacja: 20 000 – 30 000 zł

Cena wylicytowana: 26 000 zł

sygnowany, zatytułowany i datowany na odwrocie: „Jan Dobkowski / »Pejzaż przestrzeni XI« 1983 / 120 cm × 160 cm / olej + akryl”

Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę świąteczną, w dniach

23.12.17–7.01.2018

Dom Aukcyjny Libra będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w nowym roku!