Jan Dobkowski(ur. 1942)

Serce, 1993

pastel / papier
28 × 38,3 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: Jan Dobkowski
datowany p.d.: 1993 ROK

Estymacja: 4 000 – 8 000 PLN ●

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej