Jan Dobkowskiur. 1942

Pejzaż przestrzeni V, 1983

olej, akryl, płótno; 120 × 160 cm

● Jan Dobkowski. Bilder und Zeichnungen, Galerie Meißner, Hamburg, 1985.

Cena wywoławcza: 27 000 zł

Estymacja: 35 000–48 000 zł

Paid Price: 29 000 zł