Jan Dobkowski

Księżyc i moja czereśnia III, 2010

Akryl, płótno
147 x 147 cm

Cena wywoławcza: 15 000 zł ◉

Estymacja: 20 000 – 30 000 zł

Cena wylicytowana: 15 000 zł

sygnowany na odwrocie Jan Dobkowski z cyklu „ Księżyc i moja czereśnia III” 2010 rok , acryl, 147 x 147