Jan Dobkowski(ur. 1942)

Kobieta Zjawa, 1984

olej, akryl, płótno, 120×160 cm

sygnowany na odwrocie p.g. „Jan Dobkowski | Kobieta Zjawa 1984 | olej akryl | 120×160 cm” l.d.; Monogram artysty

Cena wywoławcza: 18 000 zł

Estymacja: 22 000–26 000 zł