Jan Dobkowski(ur. 1942)

Górnikom, 1982

olej, akryl, płótno; 150 × 100 cm

Proweniencja:

  • bezpośrednio od artysty

  • Jan Dobkowski. Jestem malarzem abstrakcyjnym w gruncie rzeczy, Galeria Piekary, Poznań 2014.

Cena wywoławcza: 60 000 zł ●

Estymacja: 80 000–100 000 zł