Jan Dobkowski(ur. 1942)

Górnikom, 1982

olej, akryl, płótno; 150 × 100 cm

Proweniencja:

  • bezpośrednio od artysty

  • Jan Dobkowski. Jestem malarzem abstrakcyjnym w gruncie rzeczy, Galeria Piekary, Poznań 2014.

Cena wywoławcza: 60 000 zł ●

Estymacja: 80 000–100 000 zł

Cena wylicytowana: 60 000 zł (sprzedaż warunkowa)

Szanowni Państwo,

Z uwagi na żałobę ogłoszoną na terenie Warszawy zdecydowaliśmy się zawiesić datę wernisażu wystawy Louis Marcoussis – polski twórca kubizmu. Nową datę ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Due to the official mourning announced in Warsaw, we decided to cancel the opening of the exhibition Louis MarcoussisThe Polish creator of cubism. We will announce the new date of the exhibition next week.