Jan Dobkowski(ur. 1942)

C, 1972

olej, płótno; 41 × 33 cm

sygnowany na odwrocie śr.: „Jan Dobkowski | „C” 1972 | olej 41 cm × 33 cm”

Cena wywoławcza: 6 000 zł ●

Estymacja: 15 000–20 000 zł

Cena wylicytowana: 9 500 zł (sprzedaż warunkowa)