Jan Dobkowski(ur. 1942)

Alpinista, 1971

olej, płótno; 41×33 cm

sygnowany na odwrocie: „Jan Dobkowski | »ALPINISTA« 1971 | olej 41 cm×33 cm”

Cena wywoławcza: 10 000 zł ●

Estymacja: 12 000–16 000 zł