Numer katalogowy: 21

Jan Berdyszak(1934–2014)

Szczątki jako wyspy, 2008

akryl, płyta, płótno; 130 × 66 cm
sygnowany l.d.: „2008”, na odworcie: „JAN | BER | DYSZ | AK | 2008 | 130 × 66 cm | SZCZĄTKI JAKO WYSPY”

Estymacja: 28 000–40 000 zł ●

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej