Jan Berdyszak(1934–2014)

Requiem LIIIE dla Zosi, 1966

tempera, olej, papier, 64,5 × 47,2 cm

Cena wywoławcza: 13 000 zł ◉

Estymacja: 20 000–25 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej

Sygnowany na odwrocie śr.: „Jan Berdyszak | Requiem LIIIE | dla Zosi | 1968 | tempera”
Proweniencja:
• kolekcja Ireny Moderskiej, Poznań