Numer katalogowy: 15

Jan Berdyszak(1934–2004)

Obszar koncentrujący XXV, 1977–1978

akryl, płótno, deska; 180×10 cm

sygnowany na odwrocie: „JAN | BER | DYSZ | AK | 1977 | 1978 | (w poprzek) AKRYL | OBSZAR KONCENTRUJĄCY XXV”

Proweniencja:

  • Andzelm Gallery, Lublin

Cena wywoławcza: 28 000 zł ●

Estymacja: 35 000–45 000 zł