Jan Berdyszak(1934–2014)

Obraz XI, 1968

olej, płótno, 190 × 136 cm

Cena wywoławcza: 90 000 zł ◉

Estymacja: 120 000–160 000 zł

Cena wylicytowana: 95 000 zł

Sygnowany l. d. „Berdyszak 1968” i na odwrocie „Obraz XI 1968”; pieczątka z kolekcji Wojciecha Fibaka
obraz posiada opinię konserwatorską Jerzego Moderskiego
Proweniencja:
• kolekcja Wojciecha Fibaka, Monte Carlo (zakup bezpośrednio od artysty)
• Jan Berdyszak, BWA Arsenał, Poznań 1968, poz. kat. 15
• Jan Berdyszak Malarstwo, rzeźba, grafika, CBWA Zachęta, Warszawa 03.1969, poz. kat 5
• Jan Berdyszak, BWA Arsenał, Poznań 1968
• Jan Berdyszak Malarstwo, rzeźba, grafika, CBWA Zachęta, Warszawa 03.1969

Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę świąteczną, w dniach

23.12.17–7.01.2018

Dom Aukcyjny Libra będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w nowym roku!