Numer katalogowy: 28

Jan Berdyszak(1934 –2014)

Księga związanej przezroczystości, 1977–2005

szkło, lina: 27,5 × 42 × 16 cm

sygnowany na odwrocie: „JAN | BER | DYSZ | AK”

  • T. Książek, Potencjalizm księgi, „Exit”, nr 4 (68)/2006.
  • Jan Berdyszak. Prace 1960–2006, oprac. M. Smolińska, W. Makowiecki, M. Pawłowski, Galeria Miejska Arsenał, Poznań 2006, poz. kat. 205, repr. s. 230 i 231.

Cena wywoławcza: 60 000 zł ●

Estymacja: 80 000–100 000 zł