Jan Berdyszak(1934–2014)

Kompozycja kół XXVI, 1963/64

olej, płótno; 113 × 188 cm

sygnowany l.d. „JAN | BER | DYSZ | AK|; p.d. |19 | 03.64”; sygnowany na odwrociu p.g. „XXVI | 19 | 64”

Cena wywoławcza: 140 000 zł ●

Estymacja: 190 000–240 000 zł