Numer katalogowy: 16

Jan Berdyszak(1934 – 2014)

Całość, 2008

akryl, płótno, deska, 63 × 27,5 cm

Cena wywoławcza: 13 000 zł ◉

Estymacja: 18 000 – 26 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej

sygnowany, zatytułowany i datowany na odwrocie „Całość / Jan / BER / DYSZ / AK / 2008 / akryl”