Jan Berdyszak

Bez tytułu, 1971

olej, deska
65 x 63 cm

Cena wywoławcza: 20 000 zł ◉

Estymacja: 35 000 – 45 000 zł

Cena wylicytowana: 42 000 zł

Sygnowany na odwrocie Jan Berdyszak 1971