Numer katalogowy: 73

Jakub Julian Ziółkowski(ur. 1980)

bez tytułu, 2007

gwasz, akwarela, papier; 65 × 50 cm

sygnowany na odwrocie

Proweniencja:

  • Kolekcja prywatna Warszawa
  • Kolekcja Stanley Hollander Los Angeles
  • Galeria Hauser & Wirth

Cena wywoławcza: 17 000 zł ●

Estymacja: 20 000–30 000 zł