Numer katalogowy: 53

Jakub Ciężkiur. 1979

Dach II, 2015

akryl, olej, płótno; 120 × 150 cm

Tomasz Bielak, Jakub Ciężki, Sławomir Toman – Sick of
Reality, Galeria Labirynt, Lublin 2018.

Estymacja: 14 000–18 000 zł