Jadwiga Maziarska(1913 – 2003)

Kompozycja – struktura materii, 1980

olej, płótno, 106 × 85 cm

Cena wywoławcza: 32 000 zł ◉

Estymacja: 45 000 – 60 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej

sygnowany i opisany na odwrocie: „Jadwiga | Maziarska | 1980 r. | 105 cm × 88 cm”
Proweniencja:
• kolekcja prywatna, Kraków (bezpośrednio od artystki)