Jacek Sienicki (1928-2000)

Drzewa, lata 90. XX w.

pastel olejny, papier; 44,7×31,5 cm
sygnowany p.d. (sygnatura przesłonięta przez oprawę)

Estymacja: 3 500–5 000 zł ●