Jacek Sienicki(1928–2000)

Wnętrze pracowni, 1987

olej, płótno; 150×110 cm

sygnowany p.d.: „JS | VIII | 87”

  • Jacek Sienicki. Generalia, Muzeum Narodowe w Kielcach, Kielce 2017

  • Jacek Sienicki. Generalia, katalog wystawy w Muzeum Narodowym w Kielcach, red. R. Kotowski, P. Walczyk, Kielce 2017, s. 28, nr kat. 14 (oraz reprodukcja na okładce)

Cena wywoławcza: 85 000 zł

Estymacja: 100 000–120 000 zł

Cena wylicytowana: 85 000 zł