Jacek Sienicki(1928–2000)

Wnętrze pracowni, 1987

olej, płótno; 72×59 cm
opisany na odwrocie: „Praca Jacka Sienickiego, r. 1987, „Wnętrze pracowni” | W.Sienicka”

  • Jacek Sienicki, Obrazy, Galeria Współczesnej Sztuki Sakralnej w Kielcach, 2010/2011.

  • Jacek Sienicki, Obrazy, Galeria Współczesnej Sztuki Sakralnej w Kielcach, 2010/2011, s. 14.

Estymacja: 35 000–45 000 zł ●

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej